BIURO RACHUNKOWE
od 1992 roku
tel/fax: 32 281 22 54
tel kom: 606 674 517
O firmie

AKTUALNOŚCI
MECHANIZM PODZIELONEJ PŁATNOŚCI
Zachcemy do zapoznania się z życiowymi przykładami zastosowania mechanizmu podzielonej płatności.
BIAŁA LISTA PODATNIKÓW
METODA PODZIELONEJ PŁATNOŚCI(MPP)/ SPLIT PAYMENT SOLIDARNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZECZYTAJ KONIECZNIE!
Doradca Podatkowy Teresa Rompała
ZNAJDŹ NAS
NA FACEBOOKU!

Znajdź nas na facebooku
Imię, nazwisko:
Telefon:
Email:
Wiadomość:
MASZ PYTANIE ?
Napisz do nas »

Początek lat 90–tych to czas, w którym poszerzyły się możliwości dla osób chcących podjąć ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej. W związku z tym, w roku 1992 założyłam firmę, której celem było świadczenie pomocy przedsiębiorcom przy prowadzeniu własnej działalności. W roku 1993 sprecyzowałam profil zakresu świadczonych usług na podatkowo-księgowy a w grudniu otworzyłam pierwsze biuro stacjonarne w Bytomiu przy ulicy Narutowicza 3. Pod tym adresem siedziba mieściła się aż do września 1995 roku. Wtedy wraz z zespołem przenieśliśmy się do centrum Bytomia na ulicę Wałową 1. Poszerzyłam ofertę o obsługę w zakresie kadrowo-płacowym oraz ubezpieczeń społecznych. Gdy w 1997 roku uznano prawo do wykonywania zawodu doradcy podatkowego, od razu wystąpiłam o wpis na ministerialną listę doradców. Certyfikat uzyskałam w kwietniu 1998 roku. W latach 1999/2000 podjęłam podyplomowe studia w zakresie rachunkowości, co umożliwiło mi uzyskanie certyfikatu ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. W roku 2005 dbając o poprawę wrunków obsługi Klienta po raz kolejny przeniosłam siedzibę na ulicę Moniuszki 26a w Bytomiu. W chwili obecnej obsługujemy Klientów z terenu całego Śląska.

Zasadą przyświecającą mi od początku tworzenia firmy jest założenie, że współpracownicy doradcy podatkowego mają być jego zgranym zespołem realizującym wspólny cel – dobro Klienta. Każdego członka zespołu obowiązuje dyskrecja i wysoka kultura osobista. Bardzo ważne jest dla mnie, aby cały zespół na bieżąco rozwijał swoje umiejętności, dlatego wszyscy korzystają ze szkoleń organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych i innych szkoleń wewnętrznych doradcy podatkowego. Moim dążeniem jest aby zespół wspólnie pracował na sukces firmy a równocześnie na osobisty sukces każdego pracownika. Młody zespół to także realizacja potrzeb macierzyństwa bez konieczności utraty pracy.

Duży nacisk kładę na wykorzystywanie technik informatycznych. Regularnie korzystam z usług informatyka. Wprowadzam programy, które pozwalają na aktualizację wskaźników i uwzględniają bieżące zmiany przepisów prawno-podatkowych. Staram się minimalizować obciążenie środowiska w zakresie tworzenia dokumentów papierowych. Dokumentację do urzędów przesyłam drogą elektroniczną z zastosowaniem bezpiecznego podpisu elektronicznego. Klientom mojej kancelarii przekazywane są dokumenty na nośnikach elektronicznych, co również minimalizuje problem archiwizowania i przechowywania danych.

Jako osoba prowadząca działalność godpodarczą polegającą na świadczeniu usług doradztwa podatkowego podlegam obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej. W mojej pracy kieruję się zasadami etyki doradcy podatkowego.

mgr Teresa Rompała - właściciel
TMC Biuro Rachunkowe Kancelaria Doradcy Podatkowego, ul. Moniuszki 26a pok. 101 41-902 Bytom strony internetowe BRANDPOINT

biuro rachunkowe Bytom